Sino Sıcak İçecek grubundaki ürünlerimizi, kış soğuklarında, keyifle ve gönül rahatlığıyla tüketebilir, dostlarınıza ikram edebilirsiniz.

SİNO IHLAMUR

Kış günlerinin vazgeçilmez sıcak içeceklerinden olan ıhlamuru, Sino kalitesiyle mutlaka deneyin.

300 g  /  Kolideki miktar: 30 Adet

Hazırlanışı :

Bir çay bardağı sıcak suya (100 ml), 2 çay kaşığı (10 gr) Sino Ihlamur aromalı içecek tozunu ekleyip karıştırınız.

Afiyet olsun…

Ihlamurun Faydaları

Ihlamur bitkisi çok güçlü bir antioksidandır. Toksinlerin vücuttan atılmasına destek olmasından dolayı, vücudun hastalıklara karşı direncini de artırır. Vitamin (A, C) ve mineral (Kalsiyum, magnezyum, demir) bakımından çok zengindir. Ihlamur doğal bir antidepresandır, uyku bozukluklarına karşı etkilidir, rahatlatıcıdır. Üst solunum yolları hastalıklarında yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Öksürük ve yüksek ateşe karşı da oldukça etkilidir. Düzenli içilmesi halinde, hazımsızlık ve kabızlık gibi durumlarda da etkilidir. Vücuttaki iltihaplara karşı da son derece etkili olan Ihlamur, göz, saç ve cilt bakımında da kullanılmaktadır.  

SİNO KUŞBURNU

Bir başka vazgeçilmez…Kış günlerinin şifa kaynaklarından kuşburnu çayımız…  Sino kalitesiyle mutlaka deneyin.

300 g  /  Kolideki miktar: 30 Adet

Hazırlanışı :

Bir çay bardağı sıcak suya (100 ml), 2 çay kaşığı (10 gr) Sino Kuşburnu aromalı içecek tozunu ekleyip karıştırınız.

Kuşburnunun Faydaları

Kuşburnu, antioksidan açısından çok güçlüdür, yoğun C vitamini içerir. Eklem iltihapları, romatizma ve kireçlenmelere iyi gelir. Üst solunum yolları hastalıklarına karşı vücudun direncini arttırır. Gribal enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltır.  İçeriğinde bulunan parasetamol nedeniyle ağrı kesici özelliği vardır, böbrek üstü bezlerinin sağlıklı çalışmasını sağlayarak, hormonal dengenin kurulmasına yardımcı olur.